niedziela, 31 stycznia 2016

Szydełkowy pisklak / Easter is coming

Bardzo mało czasu ostatnio zostaje mi na pisanie postów i pokazywanie nowości Buble Crable:( Często nawet jak uda mi się zrobić coś tak dla samej frajdy tworzenia okazuje się, że nie mam czasu o tym napisać i pokazać Wam nowego cudaka:)
Dziś znalazłam chwilkę wiec pokazuje mojego kurczaka!Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i aby tym razem nie zostać w tyle i choć trochę przygotować się do świąt, w pierwszej wolnej chwili wyczarowałam maleństwo do pokoju mich dzieciaków:)
Kurczak Pi, jak nazwały go moje chłopaki jest maleńki i radosny. Jak zawsze trwały spory czy to kurczak, czy kaczka. Decyzję co do tej kwestii pozostawiam każdemu z osobna:)


Jedno jest pewne, barwy i jajko są całkiem świąteczne:) 


 A pisklak roztańczony i rozbawiony! Taki mały pozytywny promyczek, który niezależnie od przynależności gatunkowej symbolizuje nowe życie:)


Jak zawsze zapraszam do komentowania i tworzenia własnych pisklaków:)

9 komentarzy:

 1. Jak żywy ! patrząc na niego ma się wrażenie ,że zaraz zacznie gadać,śpiewać bądź tańczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodki - nawet skorupkę ma :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam, bo ja nie mam cierpliwości do szydełkowania czy robienia na drutach. Próbowałam jako nastolatka, ale średnio mi wychodziło. Ten talent nie jest mi dany ;-) Kurczak przesłodki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej jaki on słodki! Ja mam dwie lewe ręce do takich robótek więc z przyjemnością je oglądam u innych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przypomniałaś mi, że święta tuż-tuż, a ja nie mam nic naszykowanego ;) A kurczaczek-pisklaczek jest świetny, słoneczny i radosny!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze.